0 Comments
Stay in Touch

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות ותוכלו ליהנות מהשראות לעיצוב הבית, הדמיות של חדרים ופתרונות הום סטיילינג מקוריים מבית PAPER BELLA

paper bella facebook
לעמוד הפייסבוק לחצו
paper bella pinterest
לעמוד הפינטרסט לחצו
paper bella instgram
לעמוד האינסטגרם לחצו
שירות לקוחות
לשירות לקוחות והזמנות
התקשרו 058-7850406
לשליחת מייל לחצו
tal@paper-bella.com
להצטרפות לרשימת הדיוור לחצו
paper bella
אנו מזמינים אתכם לגלוש
בחנות המקוונת ובקטלוג המוצרים המלא
וליהנות מחווית היצירה של מותג ישראלי
ומקניה מאובטחת לחצו

מלוחות ההשראה אליכם הביתה

הקולקציה החדשה של התמונות הממוסגרות שלנו פותחת צוהר למקום בו אנו חיות ויוצרות, לטבע, לנוף, לים שמהווה חלק בלתי נפרד מחיינו, לסגנון החוף שמגדיר את שתינו, לצבעים, לחומרים ולטקסטורות שמקיפות אותנו, ובנוסף קצת נגיעה הוליסטית שמחברת בין גוף ונפש. מתכתבת באופן מדויק עם האני המאמין של מותג פייפר בלה.

הקולקציה שאינה תלויה בגיל או במגדר, מעבירה סגנון ותחושות. כמעט כל אחד יוכל להזדהות עם חלק מהתמונות, וכמעט כל אחת תוכל ליצור לה אוסף שמגדיר גם אותה.

בקולקציה החדשה של התמונות הממוסגרות פייפר בלה נעה במרחב הכפר, ומשלבת גם את אהבתינו לתרבויות זרות ,טרנדים, וטיולים בארצות שונות.

תמונות ממסוגרות חדר שינה

ביחד נוצרה פלטה של צבעים שמגדירה אותנו ואת האני מאמין שלנו.

לקולקציה הזו יתווספו תמונות חדשות ואנחנו נלך ונעמיק את המגוון שישלב הן את האני מאמין שלנו ובמקביל יעזור להפוך כל בית, לבית החופשה המושלם שלו.

תמונות ממוסגרות מטבח מעוצב

אנחנו מאמינות שילובים כי בעצם החיים של כולנו הם פסיפס של קצת מכל דבר. היכולת לשלב במינונים הנכונים באופן שיתאים לחלל ויגדיר אותנו בתוכו – זה הקסם של פייפר בלה. הקולקציה הזו משתלבת בהרמוניה ומייצרת "שפה" משלה ובאמצעותה תוכלו להפוך כל חדר למקום אהוב ונעים המחובר לגרים בו. פייפר בלה הופכת את זה לאפשרי, כלכלי ונגיש.

תמונות ממוסגרות סלון בית

הבית שלנו, הינו המקום בו אנחנו מבלים את רוב שעות היום והמפלט אליו אנו בורחים מכל הצרות שבחוץ, המפתח לאושר הוא להבטיח שהמפלט שלנו יהיה גם המקום שאנחנו הכי רוצים להיות בו.

תמונות ממוסגרות חדר שינה סלון

מעצבת הבית של פייפר בלה ממליצה לתלות את התמונות כמקבץ של תמונות ממוסגרות, בגדלים שונים. המקבץ נועד לפתור עיצוב לחלל  במקסימום אוירה והשראה, כאשר כל התמונות ביחד יוצרות אימפקט והשראה. ההדפסים המקוריים שלנו מודפסים על גבי נייר איכותי במדפסות מתקדמות, וממוסגרות במסגרות מחומרים שונים לפי בחירת הלקוח לרבות מסגרות אלומיניום בזהב, שחור וכסף ומסגרות עץ טבעי, ובכך מאפשרות התאמה מרבית לסגנונו האישי של לקוח. את הקולאז' ניתן לתלות במגוון רחב של קומבינציות.

תמונות מעוצבות סלון ומזדרון

הקולקציה החדשה מאפשרת ליצור  מרחב אשר משקף את החיים הפעילים, התחביבים ואפילו הפנטזיות של בני הבית.

תמונות ממוסגרות סלון מעוצב

פייפר בלה מציעה מגוון רחב ומתחדש של מוצרים לעיצוב הבית ע"י השקת קולקציה חדשה כל רבעון ופיתוח מוצרים חדשים. המגוון הרחב של העיצובים והמוצרים מאפשר את הבטחת המותג, ליצירת סביבת מגורים חמימה, נינוחה, ביתית ומשפחתית. אנו מעצבים כל קולקציה כ concept board- כמקובל בתחום העיצוב וזאת בכדי להנגיש את השפע ללקוח ולאפשר בחירת שילובים מנצחים, בהם כל אחד ואחת יוכלו למצוא בית.

יש לכם חלל שתרצו לעצב? מזמינים אתכם להתייעץ איתנו.

אחד ההיבטים החשובים בעיצוב חלל הוא בחירת המוצרים אשר ישקפו אתכם ואת העדפות שלכם.

עיצוב נכון של חלל , ישרה עליכם אוירה נינוחה ורגועה בכל פעם שתפגשו אותו.

למעלה מ- 6 שנים אנו מייעצות לאלפי בתים ועוזרות להם לבנות ולעצב את החללים המדויקים עבורם. אנחנו מציעות שירות ייעץ טלפוני וייעוץ בפגישה. מתוך האני מאמין שבחירת אומנות לעיצוב הבית צריכה להתכתב עם האהבות האישיות.

Paper Bella- live with what you love

058-7850406


Fixx Support
Fixx Support

מאתLeave a comment

-->