מיכלי אחסון מבית פייפר בלה - לא רק לאחסון

אז איך תוכלו לשלב את מיכלי האחסון שלנו?

אין ספק שבמהלך החיים אנחנו אוספים ואוגרים חפצים, תמונות, ספרים ומזכרות שמלווים אותנו והם
חלק בלתי נפרד מההוויי שלנו ומחיי היומיום, אנחנו אוהבות לקרוא להם החפצים ה"אל זמניים". פריטים שאין להם תוקף או קשר למצב ולגיל. עם זאת במהלך החיים אנו מקבלים ומוסרים חפצים רבים שהם בגדר "זמניים". לקטגוריה זו יכולים להיכנס ירחונים, צעצועים, כלי אירוח ועוד חפצים שמתאימים לנו לגיל או לאופנה מסוימת.
פייפר בלה ייצרה עבורכם מכלי אחסון שיקלו ויהפכו את מטלת האחסון לפריט אופנתי בפני עצמו. מיכלי האחסון שלנו משתלבים בצורה נפלאה במטבח, סלון הבית, חדר הילדים והאמבטיה.  ומעבר לאפשרות האחסון הרחבה (המיל מכיל 45 ליטר), ניתן להשתמש במיכל ככיסא ואפילו שולחן קטן.

ריכזו כאן כמה רעיונות והשראות לשימוש במכלי האחסון שלנו:

מיכל אחסון לחדר הילדים – פתרונות האחסון בחדרי הילדים מגוונים ועשירים אך לא תמיד יפים ואסתטיים כמו שהיינו רוצים. פייפר בלה חשבה על הפרטים האלו בשבילכם וייצרה מכלים מעוצבים לבובות, חלקי לגו, אביזרי תחפושות ועוד פריטים במגוון עיצובים מקוריים שישתלבו בצורה נהדרת בחדר הילדים.  אנו משלבות עיצובים בדמוי עץ עם אלמנטים ומשפטים המחזירים אותנו לימים נוסטלגיים כך שתוכלו למצוא מיכל מתאים לחדר הבנים או הבנות והוא ילווה אתכם שנים רבות.
 פתרונות אחסון לחדר הילדים - פייפר בלה
מיכלי אחסון – לא לאחסון בלבד כמו שכבר אמרנו המיכלים המעוצבים שלנו הם פריט נוח ורב תכליתי, החל ממיכל אחסון ועד כיסא קטן, הדום ושולחן קטן להניח עליו כוסות, ספרים וככל העולה על דמיונכם.  אחד היתרונות הבולטים במכלים שלנו היא היכולת לערום אותם. כך שתוכלו לבחור מכלים בעיצובים דומים וליצור סט מכלי אחסון לשמירה על החפצים שלכם בצורה קומפקטית ואפנתית.
 ארגז מעוצב לאחסון - עיצוב הבית עם פייפר בלה
עוד רעיון יצירתי שמשתלב נהדר בחדרי הבית הוא החיבור בין מיכלי האחסון של פייפר בלה לשטיחים המעוצבים. מגוון שטיחי הפי.וי.סי שלנו עשויים מפי.וי.סי איכותי, רך למגע וקל לניקוי. העיצובים שלנו מתכתבים יחד עם מיכלי האחסון ווילנות הגלילה שאנו מייצרות בעיצובים מקוריים ואיכות ללא פשרות. כך שתוכלו ליצור חדר עם הרבה סטייל על ידי אקססוריז משלימים שייצרנו במיוחד בשבילכם.
 עיצוב חדר עבודה - פייפר בלה
 עיצוב הבית - פייפר בלה אקססוריז מעוצבים לבית
 
עיצוב ואחסון מהנה, לפרטים נוספים, ייעוץ, התאמת קולקציה, רעיונות לעיצוב הבית ועוד, אתם מוזמנים לפנות למעצבת שלנו שרון שתשמח להתאים את האקססוריז המושלמים לחדר או המשרד שלכם.  הקליקו כאן - צרו עמנו קשר
למרכז ההזמנות ושירות הלקוחות של פייפר בלה, התקשרו 058-7850406
 
 

Maya Ein Gil
Maya Ein Gil

מאתLeave a comment

התגובות יפורסמו לאחר אישור.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41