אודות סטודיו פייפר בלה

Paper Bella- עיצובים מקוריים להלבשת הבית.

פייפר בלה הוקמה בשנת 2012 מתוך חיבור ואהבה לעולם העיצוב ומתוך הבנה שישנו קשר הדוק בין סביבת מגורים  ובין איכות חיים ול- life style.
עיצוב משפיע לא רק על הנראות, אלא גם יוצר חוויה, אווירה ורגש. בפייפר בלה אנחנו מאמינים כי עיצוב הוא אומנות יצירת האינטימיות ומייחסים חשיבות לאווירה ולחוויה באותה מידה כמו שאנחנו מתחייסים לחומר ולפנקצויונאליות.
הבית שלנו, הינו המקום בו אנחנו מבלים את רוב שעות היום והמפלט שאנחנו בורחים אליו מכל הצרות שבחוץ, המפתח לאושר הוא להבטיח שהמפלט שלנו יהיה גם המקום שאנחנו הכי רוצים להיות בו.
 
ככזה אנו יכולים לקבוע את האווירה וה "השפה" שלו ולהפוך אותו למקום אהוב ונעים המחובר לגרים בו. פייפר בלה הופכת את זה לאפשרי, כלכלי ונגיש.
פייפר בלה שמה לה למטרה לבנות מותג מוביל בתחום עיצוב הבית המתבסס על איכות, מגוון ומחיר .
  
אנחנו מאמינים שבחירת העיצוב לבית עושה את כל ההבדל! והופך את הבית למקום שאוהבים להיות בו!!!!

עיצובים מקוריים של פייפר בלה

החזון שלנו

חזון פייפר בלה

הערכים של פייפר בלה 

DESIGN STATEMENT

פייפר בלה כמותג מוביל בתחום עיצוב הבית בנתה שפה עיצובית מזוהה של מוצרים לבית. לפייפר בלה עשרות קולקציות ואלפי מוצרים המאפשרים ללקוח מבחר עצום של שילובים. האומנות של פייפר בלה  מושפעת מהטרנדים המובילים בעולם העיצוב תוך שמירה על נאמנות לערכי המותג ולשפה העיצובית  הייחודית לו.

QUALITY & INNOVATION

פייפר בלה עוסקת בפיתוח מוצרים שימושיים לעיצוב הבית ע"י שילוב בין חומרים יחודיים ושיטות הדפסה חדשניות ובכך יצרה מוצרים פורצי דרך. פייפר בלה ממשיכה לפתח מוצרים נוספים תוך חקירה מתמדת של חומרים ומוצרים חדשים בשוק. חרטנו על דגלינו יצור מקומי בישראל וזאת בכדי להבטיח איכות בלתי מתפרשת על המוצר, פיקוח על תהליכי היצור ותמיכה בכלכלה הישראלית.

VARIETY & LIFE STYLE

פייפר בלה מציעה מגוון רחב ומתחדש של מוצרים לעיצוב הבית עי" השקת קולקציה חדשה כל רבעון ופיתוח מוצרים חדשים. המגוון הרחב של העיצובים והמוצרים מאפשר את ההבטחת של המותג, ליצירת סביבת מגורים חמימה, נינוחה, ביתית ומשפחתית.אנו מעצבים כל קולקציה כ- concept board  כמקובל בתחום העיצוב וזאת בכדי להנגיש את השפע ללקוח ולאפשר בחירת שילובים מנצחים, בהם כל אחד ואחת יוכלו למצוא בית.

COMMUNITY

פייפר בלה מאמינה כי מותג מוביל מחייב יצירת קהילה נאמנה וקבועה, הדרך לייצר קהילה היא ע"י הצעת ערך מוסף אמיתי במוצרים ובתוכן כזה שמעורר השראה ורצון שייכות מתוך אמון במותג ובערכיו. מיום היווסדה פועלת פייפר בלה במגוןן ערוצים לרבות ערוצים דיגטליים כדי לשמור על קשר מפרה עם קהילה של לקוחות ומעצבות פנים ובהצעת ערך אמיתי עבורם.

צרו קשר

שאלות? בקשות? אנחנו כאן בשבילכם

טלפון: 058-7850406
tal150875@gmail.com :דוא״ל

-->